2024. április 28. (vasárnap) Valéria

Hírek

2020. 02. 14. 8:54:10

V. Majzlinger Sándor Emléktorna

A Bajai Labdarúgó Sportegyesület ötödik alkalommal is megrendezi a Majzlinger Sándor Emléktornát. Időpont: 2020. február 22, szombat 9 óra. Helyszín: MNÁMK sportcsarnok, Baja, Duna utca 33. Résztvevő csapatok:

Sorsolás

Felnőtt csapatunk sorsolása a Megyei I. osztály őszi szezonjában. Hazai mérkőzéseinket természetesen a Vasvári Pál utcai sporttelepen rendezzük.

Felnőtt

2015. 10. 12. 9:26:14

Örömfoci Soltvadkert ellen

Schieber Pincészet BLSE - Soltvadkerti TE TRMX 7:0

56 percig tartotta magát az ellenfél, utána beindult a hazai henger. Az eredmény akár kétszámjegyű is lehetett volna.

Felnőtt

2015. 10. 18. 18:19:40

Egy pont Kiskunhalasról

Faddikorr Kiskunhalasi FC - Schieber Pincészet BLSE 1:1

A 29. percben Princz révén vezetést szereztünk, de az 54. perctől tíz emberrel játszó hazaiak a 65. percben egyenlítettek. A mérkőzés jegyzőkönyve:

Felnőtt

2016. 02. 22. 10:54:59

Döntetlen Jánoshalma ellen

Az őszi szezon elmaradt mérkőzésére február 21-én, 13 órakor került sor a jánoshalmi pálya használhatatlansága miatt Soltvadkerten, műfüves pályán. Az eredmény: Jánoshalmi FC - Schieber Pincészet BLSE 3:3. Jegyzőkönyv: http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1104864

Ma háromkor a Vasváriban

Schieber Pincészet BLSE - Kiskunmajsa FC felnőtt férfi bajnoki mérkőzés március 19-én, szombaton 15 órakor a Vasváriban.