2018. november 15. (csütörtök) Albert, Lipót

Hírek

2015.10.20. 10:55:04

Versenynaptár 2015 ősz

Elkészült a Schieber Pincészet BLSE őszi versenynaptára:

08.16. vasárnap 17 óra BLSE – Harta felnőtt Vasvári

08.22. szombat 17 óra Tiszakécske – BLSE felnőtt 13

08.29. szombat 17 óra BLSE – Kecel felnőtt Vasvári

08.29. szombat 11 és 13 óra Nagykanizsa – BLSE U15, U14 6.30

08.30. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Nagykanizsa U19, U17 Vasvári

09.05. szombat 11 és 13 óra Szentlőrinc – BLSE U19, U17 7.30

09.05. szombat 16.30 Kiskunmajsa – BLSE felnőtt 13

09.06. vasárnap 10 és 12 óra BLSE – Szentlőrinc U15, U14 Vasvári

09.12. szombat 14 óra BLSE – Kiskunhalas női Vasvári

09.12. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

09.12. szombat 16.30 BLSE – Kiskőrös felnőtt Vasvári

09.13. vasárnap 11 óra Régiós Bozsik Orosháza U11, U13

09.13. vasárnap 10 óra mindkettő PVSK – BLSE U15, U14

09.13. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – PVSK U19, U17 Vasvári

09.19. szombat 9 óra Bozsik Vaskút U7, U9

09.19. szombat 10 óra Sch. P. Liga BLSEB – TolnaB U9

09.19. szombat 10 óra Sch. P. Liga Kalocsa MéhecskékA – BLSEA U9, U11

09.20. vasárnap 13.30 Jánoshalma – BLSE női

09.20. vasárnap 16 óra Bácsalmás – BLSE felnőtt

09.20. vasárnap 12 és 10 óra Komló- BLSE U19, U17

09.20. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Kaposvár U15, U14 Bereczki

09.26. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

09.26. szombat 10 óra Sch. P. Liga Kalocsa Méhecskék B – BLSEB U9

09.26. szombat 13 óra Régiós Bozsik Sükösd U11, U13

09.26. szombat 16 óra BLSE – Kunszállás felnőtt Vasvári

09.26. szombat 12 és 10 óra Komló – BLSE U15, U14

09.27. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Bonyhád U19, U17 Vasvári

10.02. péntek 11 és 13 óra Szigetvár – BLSE U19, U17

10.02. péntek 16 óra Sch. P. Liga BLSEA – Bonyhád U9, U11

 Még nincs időpont: Sch. P. Liga BLSEB – GoldSport U9

10.03. szombat 9 óra Bozsik Nagybaracska U7, U9

10.03. szombat 15 óra Akasztó – BLSE női

10.04. vasárnap 15 óra Kecskemét – BLSE felnőtt

10.04. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Dombóvár U15, U14 Bereczki

10.10. szombat 10 óra Sch. P. Liga SzekszárdB – BLSEA U9, U11

10.10. szombat 10 óra Sch. P. Liga TolnaA – BLSEB U9

10.10. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

10.10. szombat 10 óra BLSE – Katymár női Vasvári

10.10. szombat 15 óra BLSE – Soltvadkert felnőtt Vasvári

10.10. szombat 10 és 12 óra Paks – BLSE U19, U17

10.10. szombat 11 és 13 óra BLSE – Kozármisleny U15, U14 Petőfi-sziget

10.11. vasárnap 10 óra Régiós Bozsik Kecskemét U11, U13

10.16. péntek 16 óra Sch. P. Liga BLSEA – TolnaB U9, U11

10.17. szombat 9 óra Bozsik Baja U7, U9 Vasvári

10.17. szombat 10 óra Kiskunhalas – BLSE női

10.17. szombat 14.30 Kiskunhalas – BLSE felnőtt

10.17. szombat 10 és 12 óra Paks – BLSE U15, U14

10.18. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Kozármisleny U19, U17 Vasvári

10.23. péntek 16 óra Sch. P. Liga MohácsA – BLSE U11

10.23. péntek 17 óra Sch. P. Liga Kalocsai MéhecskékB – BLSEA U9

10.24. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

10.24. szombat 11 óra Régiós Bozsik Békéscsaba U11, U13

10.24. szombat 15 óra BLSE – Kalocsa női Bereczki

10.24. szombat 14.30 BLSE – Kiskunfélegyháza felnőtt Vasvári

10.25. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Szekszárd U19, U17 Bereczki (jó idő esetén Vasvári)

10.29. csütörtök 15.30 Sch. P. Liga Paksi Atomerőmű – BLSEB U9

Még nincs időpont: Sch. P. Liga BLSEA – Gold Sport U9

10.30. péntek 15.30 Sch. P. Liga BLSE – PMFC U11

10.30. péntek 11 és 13 óra BLSE – Nagykanizsa U15, U14 Vasvári

10.31. szombat 11 óra mindkettő Nagykanizsa – BLSE U19, U17

10.31. szombat 13.30 Kiskunmajsa – BLSE női

11.01. vasárnap 13.30 Kalocsa – BLSE felnőtt

11.07. szombat 10 óra Sch. P. Liga TolnaA – BLSEA U9, U11

11.07. szombat 10 óra BLSEA – Kalocsai MéhecskékA U9

11.07. szombat 9 óra Bozsik Vaskút U7, U9

11.07. szombat 11 óra BLSE – Mórahalom női Vasvári

11.07. szombat 13.30 BLSE – Akasztó felnőtt Vasvári

11.07. szombat 11 és 13 óra Szentlőrinc – BLSE U15, U14

11.08. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Szentlőrinc U19, U17 Vasvári

11.14. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

11.14. szombat szabadnapos felnőtt

11.14. szombat 13 óra Régiós Bozsik Hódmezővásárhely U11, U13

11.15. vasárnap 10 és 12 óra BLSE – PVSK U15, U14 Vasvári

11.15. vasárnap 10 és 12 óra PVSK – BLSE U19, U17

11.21. szombat 11.30 és 13.30 Kaposvár – BLSE U15, U14

11.21. szombat 9 óra Bozsik Sükösd U11, U13

11.22. vasárnap 11 óra Régiós Bozsik Szeged U11, U13

11.22. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Komló U19, U17 Vasvári

11.22. vasárnap 13 óra Jánoshalma – BLSE felnőtt

11.28. szombat 10 és 12 óra Szekszárd – BLSE U19, U17

11.29. vasárnap 11 és 13 óra BLSE – Szekszárd U15, U14 Vasvári