2024. április 27. (szombat) Zita

Hírek

2020. 02. 14. 8:54:10

V. Majzlinger Sándor Emléktorna

A Bajai Labdarúgó Sportegyesület ötödik alkalommal is megrendezi a Majzlinger Sándor Emléktornát. Időpont: 2020. február 22, szombat 9 óra. Helyszín: MNÁMK sportcsarnok, Baja, Duna utca 33. Résztvevő csapatok:

Dobogós hely Szegedről

2013. február 17-én, utánpótlás tornán vett részt a BLSE 2005-ös korosztálya. A II. Schlumberger kupán a mieink mellett nevezett még a SZVSE, a DAFC, a Makó, a Rendőr TE, és a KÉSZ Akadémia csapata.

U-8

2013. 03. 19. 9:01:01

Szavazzon Ön is!

BLSE U8 csapata nevezett a „Magyarország legnépszerűbb Focicsapata” versenyre a Facebook közösségi portálon. A játék: 2013. február 20-tól – 2013. március 31-ig tart!

U-8

2013. 04. 23. 7:43:59

Itt a tavasz!

A jó idő eljöttével a BLSE U8-as csapata (2005) is megkezdte bajnoki mérkőzés-sorozatát.

U-8

2013. 05. 27. 8:23:53

Gólzáporos tavasz!

A BLSE U8 (2005) csapata folytatta bajnoki mérkőzéseit.

Harmadik forduló

Lejátszotta harmadik bajnoki mérkőzését az U 8-as csapatunk. Ezúttal a Paksi SE U 9-es csapata volt az ellenfelünk.

U-8

2013. 11. 21. 7:55:35

1. PÉKPONT Nemzetközi Utánpótlás Torna: II. hely

A BLSE U 8-as csapata is részt vett a Budapesten megrendezett 1. PÉKPONT Kupán. Erős mezőny jött össze és ezért nagyon kiegyensúlyozott, szoros meccseket vívtak a csapatok egymással. A megszokottól eltérően nem 4+1, hanem 5+1 ellen játszottunk 1x18 perces játékidővel.