Mohácsi teremtorna!

Készül az U15 is.

Téli teremtorna Mohács

U 15

Január 22-én Mohácson vettünk részt egy nyolc csapatos teremtornán, mely az eszéki futball akadémia szereplésével nemzetközivé bővült. A lebonyolítás az ilyen csapatlétszám esetén leggyakoribb módon zajlott: a két négyes csoporton belül körmérkőzések, a csoport elsők és másodikak keresztbejátszással döntik el ki mérkőzzön az arany- ill. a bronzéremért . Minden csoportellenfelünket legyőztük, a döntőbe jutást Kalocsa ellen harcoltuk ki. A fináléba a torna két legerősebb csapata került be, ahol a rendes játékidőben fordulatos, izgalmas, jó hangulatú mérkőzésen 3-3 volt az eredmény, végül következett az 5 perces hosszabbítás aranygólig, melyet horvát ellenfelünknek sikerült megszereznie, nem sokkal a vége előtt, így másodikak lettünk. A gólkirály és a legjobb kapus is a mi csapatunkból került ki Nagy Zorán ill. Szádeczky Attila személyében. Az egész tornán mérkőzésről mérkőzésre javuló, kulturált szép játékot mutatott a csapat, külön öröm, hogy minden mezőnyjátékosnak sikerült betalálnia a kapuba.