2018. május 22. (kedd) Júlia, Rita

Hírek

2016.07.22. 13:42:34

Bajáról csak mi indulunk NB II-ben és NB III-ban utánpótlás csapatokkal!

Napok óta több téves információ kering a városban, ezért szeretnénk tisztázni: Bajáról csak a Bajai LSE indul a Magyar Labdarúgó Szövetség által szervezett bajnokságban! U15-ös és U14-es csapatunk az NB II-ben, U19 és U17-es együttesünk átszervezések miatt az NB III-ban! Íme az MLSZ bajnokságaiban szereplő csapatok listája. A Bajai LSE a két Dél-Nyugati csoport tagja.

Az MLSZ által U-15, U-14-es korosztályban rendezett utánpótlás bajnokságokba benevezett csapatok csoportok szerint:

U-15, U-14 I. osztályú bajnokság

 1. Debreceni Labdarúgó Akadémia Utánpótlás Nevelő Nonprofit Kft. U-15, U-14 2. Diósgyőr FC Kft. U-15, U-14 3. ETO Futball & Futsal Kft. U-15, U-14 4. Fehérvár FC Kft. U-15, U-14 5. Felcsút SE U-15, U-14 6. FTC Labdarúgó Zrt. U-15, U-14 7. Honvéd FC Kft. U-15, U-14 8. Kaposvári Rákóczi BFLA U-15, U-14 9. Kecskeméti LC KTE SI U-15, U-14 10. L-IT Szentkorona Akadémia Club SE U-15, U-14 11. MTK Budapest Zrt. U-15, U-14 12. Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. U-15, U-14 13. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. U-15, U-14 14. Szombathelyi Haladás Kft. U-15, U-14 15. Újpesti TE "A" U-15, U-14 16. Vasas Akadémia Kft. U-15, U-14U-15, U-14

II. osztályú bajnokság Északi csoport

 1. Balmazújvárosi FC U-15, U-14 2. Eger Labdarúgó Sport Kft. U-15, U-14 3. FC Tiszaújváros U-15, U-14 4. Felsőtárkány SC SE U-15, U-14 5. Karcagi SE U-15, U-14 6. Kazincbarcikai SC FC Kft. U-15, U-14 7. Mezőkövesd Zsóry SE U-15, U-14 8. Miskolc Népkert Volán SE U-15, U-14 9. Sajóvölgye Focisuli SE U-15, U-14 10. Tállya Községi SK U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Észak-Keleti csoport

 1. Cigándi SE U-15, U-14 2. Debreceni Sportcentrum KN Kft. U-15, U-14 3. Filo SE U-15, U-14 4. Hajdúböszörményi TE U-15, U-14 5. Mátészalkai MTK U-15, U-14 6. Nagyszekeres Unió SE U-15, U-14 7. Nyírbátori FC U-15, U-14 8. Puskás Akadémia Partner Nonprofit Kft. U-15, U-14 9. Tarpa SC U-15, U-14 10. Várda SE Kisvárda U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Dél-Keleti csoport

 1. Békéscsaba 1912 Előre SE U-15, U-14 2. Békéscsaba UFC U-15, U-14 3. Déli Aprók UFC Szeged Egyesület U-15, U-14 4. Grosics Akadémia FK U-15, U-14 5. Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület U-15, U-14 6. Gyulai Termál FC U-15, U-14 7. Hódmezővásárhelyi FC U-15, U-14 8. Maros-menti Utánpótlás FC U-15, U-14 9. Méhkeréki SE U-15, U-14 10. Mórahalom VSE U-15, U-14 11. Orosházi MTK - ULE 1913 U-15, U-14 12. Szeged 2011 Kft. U-15, U-14 13. SZEOL SC Kft. "A" U-15, U-14 14. SZEOL SC Kft. "B" U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Közép "A" csoport

 1. III. ker. TVE U-15, U-14 2. Angyalföldi SI és DSE "A" U-15, U-14 3. ESMTK LE Kft. U-15, U-14 4. FC Dabas SE U-15, U-14 5. Gloriett SE U-15, U-14 6. Goldball '94 FC U-15, U-14 7. Jobsforward Kft. U-15, U-14 8. Mészöly Focisuli SE U-15, U-14 9. Monori SE U-15, U-14 10. REAC Sportiskola SE U-15, U-14 11. Soroksár Sport Club Kft. U-15, U-14 12. Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Kft. U-15, U-14 13. Tabáni Spartacus SKE U-15, U-14 14. Tatabányai Alapítvány SK U-15, U-14 15. Vác VLSE U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Közép "B" csoport

 1. Angyalföldi SI és DSE "B" U-15, U-14 2. Balassagyarmat SE Palóc Farkasok UPE U-15, U-14 3. BVSC-Zugló U-15, U-14 4. Ceglédi VSE U-15, U-14 5. Dabas-Gyón FC U-15, U-14 6. FC Hatvan U-15, U-14 7. Gödöllői SK U-15, U-14 8. Gyöngyösi AK U-15, U-14 9. Ikarus BSE U-15, U-14 10. Jászberényi FC U-15, U-14 11. Jászberényi SE U-15, U-14 12. Levegő-Energia HFC U-15, U-14 13. SBTC Sport Kft. U-15, U-14 14. Somoskőújfalu SE U-15, U-14 15. Szanda Focisuli SE U-15, U-14 16. Újpesti TE "B" U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Közép-Keleti csoport

 1. II. Kerület UFC U-15, U-14 2. BKV Előre SC U-15, U-14 3. Csepel FC SE U-15, U-14 4. Csep-Gól FC U-15, U-14 5. Dorogi FC U-15, U-14 6. Dunaharaszti MTK U-15, U-14 7. Dunakanyar SE-Szentendre U-15, U-14 8. FC Esztergom U-15, U-14 9. Ferihegy Sportakadémia Vecsés Kft. U-15, U-14 10. Gerrzo Kft. U-15, U-14 11. Grund 1986 FC U-15, U-14 12. Komárom VSE U-15, U-14 13. Kőbányai Ifjúsági SE U-15, U-14 14. Pénzügyőr SE U-15, U-14 15. Rákosmenti Községi SK U-15, U-14 16. Szent Pál Akadémia FC U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Közép-Nyugati csoport

 1. Alba Kölyök Egyesület U-15, U-14 2. BSC 1924 Futball Kft. U-15, U-14 3. Budafoki LC U-15, U-14 4. Budakeszi Labdarúgó Akadémia SE U-15, U-14 5. Csákvári TK U-15, U-14 6. Diósdi TC U-15, U-14 7. Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE U-15, U-14 8. Érd Városi SE U-15, U-14 9. Főnix Gold FC U-15, U-14 10. Gárdonyi VSC U-15, U-14 11. Holler UNFC U-15, U-14 12. Kelen SC U-15, U-14 13. Siófoki Bányász SE U-15, U-14 14. Szigetszentmiklósi TK U-15, U-14 15. T-Bálint Labdarúgó Akadémia SE U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Észak-Nyugati csoport

 1. Andráshida SC U-15, U-14 2. Csornai SE U-15, U-14 3. Első Mosonmagyaróvári TE 1904 U-15, U-14 4. FC Ajka U-15, U-14 5. Gyirmót SE U-15, U-14 6. Hévíz SK U-15, U-14 7. Keszthelyi Haladás SC U-15, U-14 8. Lurkó Utánpótlás FC U-15, U-14 9. Nagykanizsai ULE U-15, U-14 10. Pápai ELC U-15, U-14 11. Sárvár FC U-15, U-14 12. SC Sopron U-15, U-14 13. Szombathelyi Haladás VSE U-15, U-14 14. Üstökös FC Győr USE U-15, U-14 15. Veszprémi FC USE U-15, U-14 16. ZTE FC Zrt. U-15, U-14

U-15, U-14 II. osztályú bajnokság Dél-Nyugati csoport

 1. Bajai LSE U-15, U-14 2. Dombóvári Focisuli Egyesület U-15, U-14 3. Gold-Sport Szolgáltató Kft. U-15, U-14 4. Kaposvölgye LUE U-15, U-14 5. Komlói Bányász SK Kft. U-15, U-14 6. Paksi FC Kft. U-15, U-14 7. Pécsi VSK U-15, U-14 8. Szekszárdi UFC U-15, U-14 9. Szentlőrinci SE U-15, U-14

Az MLSZ által U-19, U-17-es korosztályban rendezett utánpótlás bajnokságokba benevezett csapatok csoportok szerint:

U-19 I. osztályú bajnokság

 1. Debreceni Labdarúgó Akadémia Utánpótlás Nevelő Nonprofit Kft. U-19 2. ETO Futball & Futsal Kft. U-19 3. Felcsút SE U-19 4. FTC Labdarúgó Zrt. U-19 5. Honvéd FC Kft. U-19 6. MTK Budapest Zrt. U-19 7. Szombathelyi Haladás Kft. U-19 8. Vasas Akadémia Kft. U-19

U-17, U-16 I. osztályú bajnokság

 1. Debreceni Labdarúgó Akadémia Utánpótlás Nevelő Nonprofit Kft. U-17, U-16 2. ETO Futball & Futsal Kft. U-17, U-16 3. Felcsút SE U-17, U-16 4. FTC Labdarúgó Zrt. U-17, U-16 5. Honvéd FC Kft. U-17, U-16 6. MTK Budapest Zrt. U-17, U-16 7. Szombathelyi Haladás Kft. U-17, U-16 8. Vasas Akadémia Kft. U-17, U-16

U-19 II. osztályú bajnokság

 1. Békéscsaba 1912 Előre SE "A" U-19 2. Diósgyőr FC Kft. U-19 3. Fehérvár FC Kft. U-19 4. Grosics Akadémia FK U-19 5. Gyirmót SE "A" U-19 6. Kaposvári Rákóczi BFLA U-19 7. Kecskeméti LC KTE SI U-19 8. Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. "A" U-19 9. Paksi FC Kft. U-19 10. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. U-19 11. SC Sopron U-19 12. SZEOL SC Kft. U-19 13. Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Kft. U-19 14. Újpesti TE "A" U-19 15. Vác VLSE U-19 16. ZTE FC Zrt. U-19

U-17, U-16 II. osztályú bajnokság

 1. Békéscsaba 1912 Előre SE "A" U-17, U-16 2. Diósgyőr FC Kft. U-17, U-16 3. Fehérvár FC Kft. U-17, U-16 4. Grosics Akadémia FK U-17, U-16 5. Gyirmót SE "A" U-17, U-16 6. Kaposvári Rákóczi BFLA U-17, U-16 7. Kecskeméti LC KTE SI U-17, U-16 8. Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. "A" U-17, U-16 9. Paksi FC Kft. U-17, U-16 10. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. U-17, U-16 11. SC Sopron U-17, U-16 12. SZEOL SC Kft. U-17, U-16 13. Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Kft. U-17, U-16 14. Újpesti TE "A" U-17, U-16 15. Vác VLSE U-17, U-16 16. ZTE FC Zrt. U-17, U-16

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Észak-Keleti csoport

 1. Balmazújvárosi FC U-19, U-17 2. Cigándi SE U-19, U-17 3. DASE Diáksport Egyesület U-19, U-17 4. Debreceni Egyetemi AC U-19, U-17 5. Debreceni Sportcentrum KN Kft. U-19, U-17 6. FC Tiszaújváros U-19, U-17 7. G. Focisuli SE Nyíregyháza Oros U-19, U-17 8. Hajdúböszörményi TE U-19, U-17 9. Kazincbarcikai SC FC Kft. U-19, U-17 10. Mátészalkai MTK U-19, U-17 11. Nyírbátori FC U-19, U-17 12. Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. "B" U-18, U-16 13. Sajóvölgye Focisuli SE U-19, U-17 14. Tállya Községi SK U-19, U-17 15. Tarpa SC U-19, U-17 16. Várda SE Kisvárda U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Dél-Keleti csoport

 1. Békéscsaba 1912 Előre SE "B" U-18, U-16 2. Déli Aprók UFC Szeged Egyesület U-19, U-17 3. Gyulai Termál FC U-19, U-17 4. Hódmezővásárhelyi FC U-19, U-17 5. Maros-menti Utánpótlás FC U-19, U-17 6. Méhkeréki SE U-19, U-17 7. Mórahalom VSE U-19, U-17 8. Orosházi MTK - ULE 1913 U-19, U-17 9. Szeged 2011 Kft. U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Közép "A" csoport

 1. II. Kerület UFC U-19, U-17 2. III. ker. TVE U-19, U-17 3. 1908 Szentlőrinci AC KSE "A" U-19, U-17 4. BSC 1924 Futball Kft. U-19, U-17 5. Goldball '94 FC U-19, U-17 6. Jobsforward Kft. U-19, U-17 7. Kelen SC U-19, U-17 8. Levegő-Energia HFC "A" U-19, U-17 9. Mészöly Focisuli SE U-19, U-17 10. Monori SE U-19, U-17 11. REAC Sportiskola SE "A" U-19, U-17 12. Siófoki Bányász SE "B" U-18, U-16 13. Soroksár Sport Club Kft. U-19, U-17 14. Tatabányai Alapítvány SK U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Közép "B" csoport

 1. Balassagyarmat SE Palóc Farkasok UPE U-19, U-17 2. BKV Előre SC U-19, U-17 3. Ceglédi VSE U-19, U-17 4. Eger Labdarúgó Sport Kft. U-19, U-17 5. ESMTK LE Kft. U-19, U-17 6. FC Hatvan U-19, U-17 7. Ferihegy Sportakadémia Vecsés Kft. "A" U-19, U-17 8. Gödöllői SK U-19, U-17 9. Gyöngyösi AK U-19, U-17 10. Jászberényi FC U-19, U-17 11. Mezőkövesd Zsóry SE "A" U-19, U-17 12. Pénzügyőr SE U-19, U-17 13. Szent István SE U-19, U-17 14. Újpesti TE "B" U-18, U-16 15. Tabáni Spartacus SKE "A" U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Közép "C" csoport

 1. Budafoki LC U-19, U-17 2. Csákvári TK U-19, U-17 3. Csep-Gól FC U-19, U-17 4. Dorogi FC U-19, U-17 5. Dunakanyar SE-Szentendre U-19, U-17 6. FC Esztergom U-19, U-17 7. Fenomenon FC USE U-19, U-17 8. Gerrzo Kft. U-19, U-17 9. Ikarus BSE U-19, U-17 10. Komárom VSE U-19, U-17 11. Kőbányai Ifjúsági SE U-19, U-17 12. Levegő-Energia HFC "B" U-18, U-16 13. Siófoki Bányász SE "A" U-19, U-17 14. T-Bálint Labdarúgó Akadémia SE U-19, U-17 15. Viadukt SE Biatorbágy U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Közép-Keleti csoport

1. 1908 Szentlőrinci AC KSE "B" U-18, U-16 2. BVSC-Zugló U-19, U-17 3. Dabas-Gyón FC U-19, U-17 4. FC Dabas SE U-19, U-17 5. Ferihegy Sportakadémia Vecsés Kft. "B" U-18, U-16 6. Grund 1986 FC U-19, U-17 7. Mezőkövesd Zsóry SE "B" U-18, U-16 8. Nagykáta SE U-19, U-17 9. Pásztói Utánpótlás LC U-19, U-17 10. Pestszentimrei SK U-19, U-17 11. Rákosmenti Községi SK U-19, U-17 12. REAC Sportiskola SE "B" U-18, U-16 13. SBTC Sport Kft. U-19, U-17 14. Somoskőújfalu SE U-19, U-17 15. Veresegyház VSK U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Közép-Nyugati csoport

1. Csepel FC SE U-19, U-17 2. Diósdi TC U-19, U-17 3. Dunaharaszti MTK U-19, U-17 4. Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE U-19, U-17 5. Érd Városi SE U-19, U-17 6. Főnix Gold FC U-19, U-17 7. Gárdonyi VSC U-19, U-17 8. Holler UNFC U-19, U-17 9. Maroshegy Egészségért Egyesület U-19, U-17 10. MartonSport Nonprofit Kft. U-19, U-17 11. Százhalombattai VUK SE U-19, U-17 12. Szigetszentmiklósi TK U-19, U-17 13. Tabáni Spartacus SKE "B" U-18, U-16 14. Taksony SE U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Észak-Nyugati csoport

1. Andráshida SC U-19, U-17 2. Balatonfüredi Utánpótlás SC U-19, U-17 3. Büki Régiós Utánpótlás FK U-19, U-17 4. Csornai SE U-19, U-17 5. Első Mosonmagyaróvári TE 1904 U-19, U-17 6. FC Ajka U-19, U-17 7. Gyirmót SE "B" U-18, U-16 8. Hévíz SK U-19, U-17 9. Kapuvári SE U-19, U-17 10. Király Szabadidősport Egyesület U-19, U-17 11. Nagykanizsai ULE U-19, U-17 12. Pápai ELC U-19, U-17 13. Sárvár FC U-19, U-17 14. Szombathelyi Haladás VSE U-19, U-17 15. Üstökös FC Győr USE U-19, U-17 16. Veszprémi FC USE U-19, U-17

U-19, U-17 III. osztályú bajnokság Dél-Nyugati csoport

 1. Bajai LSE U-19, U-17 2. Bonyhád Völgység LC U-19, U-17 3. Gold-Sport Szolgáltató Kft. U-19, U-17 4. Kaposvölgye LUE U-19, U-17 5. Komlói Bányász SK Kft. U-19, U-17 6. PVSK Labdarúgó Kft. U-19, U-17 7. Szekszárdi UFC U-19, U-17 8. Szentlőrinci SE U-19, U-17

Forrás: www.mlsz.hu